Одеські школярі – переможці конкурсу «Майбутнє України»

Одеські школярі стали переможцями молодіжних інноваційних проєктів «Майбутнє України»

24 листопада 2021 року було підведено підсумки ІІ етапу ХІІ Всеукраїнської науково-технічної виставки-конкурсу молодіжних інноваційних проєктів «Майбутнє України» в онлайн-форматі.

Виставка-конкурс «Майбутнє України» – чудова нагода для учнів – членів Малої академії наук (МАН) презентувати свої науково-технічні розробки і позмагатися за першість в інноваціях.

Захід проходив у два етапи:

І етап – відбірковий (обласний, заочний) – у вересні-жовтні;

ІІ етап – фінальний (всеукраїнський) – у листопаді.

Для участі у виставці-конкурсі потрібно було надіслати анкету та тези науково-дослідницької роботи на одну з номінацій:

  • електроніка та приладобудування;
  • матеріалознавство та перспективні технології;
  • машинобудування;
  • інформаційно-телекомунікаційні системи та технології;
  • екологія та ресурсозбереження;
  • технічна творчість та винахідництво;
  • робототехніка та робототехнічні системи.

Під час фіналу учасники продемонстрували моделі і макети, здійснивши стендовий (постерний) захист проєктів, відповідаючи на запитання членів журі та гостей виставки.

Детальніше про проєкт – у положенні.

Цьогоріч активними учасниками та переможцями бронзових та срібних нагород стали учні Одеської спеціалізована школи № 117 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області за наступними номінаціями:

І місце у номінації «Робототехніка та робототехнічні системи»   із проєктом «Робот –маніпулятор» посів Грабілін Семен, учень 10 класу Одеської СШ №117;   

ІІІ місце у номінації «Технічна творчість та винахідництво» із проєктом «Апаратно-програмне забезпечення діагностики психофізіологічних станів індивідів» – Степанова Аліса, учениця 11 класу Одеської СШ №117;

ІІІ місце у номінації «Електроніка та приладобудування» із проєктом  «Айтрекер на смартфоні» здобули Леонтюк Валентина  та Луб’янов Віктор, учні 11 класу Одеської СШ №117.

Вітаємо переможців! Бажаємо успіхів, удачі, цікавих проєктів і задумів у життя, безперечних перемог і впевненості в собі!

 

Довідково:

Share this post