Одеський ліцей технологій та дизайну: «Формула успіху»

Одеський ліцей технологій та дизайну провів щорічний захід «Формула успіху».

Одеський професійний ліцей технологій та дизайну Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К.Д. Ушинського» провів щорічний захід «Формула успіху».

Під час заходу було презентовано Навчально-практичний центр сучасних швейних технологій і дизайну. Головною метою діяльності центру  є реалізація завдань щодо вдосконалення професійно-практичної та професійно-теоретичної підготовки учнів, підвищення кваліфікації фахівців, впровадження у освітній процес новітніх виробничих технологій із застосуванням сучасного обладнання, інструментів і матеріалів, комп’ютерних технологій.

У рамках заходу були проведені воркшопи з професійної та фахової майстерності за напрямками: «Швейний напрямок», «ІТ-технології», «Сфера послуг», «Фотомистецтво».

Під час заходу відбулась презентація нової колекції моделей одягу «De Volan», фотовиставок «Поза часом», «Оксамитовий сезон», виставка-продаж робіт декоративного мистецтва і дизайну інтер’єру, фотовиставка «Дача», нового випуску журналу ProfDesign. Колекція моделей одягу «Поза часом», презентована на заході, візьме участь у X Міжнародному фестивалі моди «Пора року».

Захід відвідали представники департаменту освіти та науки Одеської міської ради, Київської районної адміністрації Одеської міської ради, навчально-методичного центру професійно-технічної освіти в Одеській області, потенційні роботодавці та благодійні організації.

Потенційні роботодавці та соціальні партнери мали можливість оцінити професійну підготовку та уміння учнів, ознайомившись із їхніми особовими справами за кваліфікаційним рівнем і портфоліо практичних робіт, побачити їх досягнення, отримані під час навчання у ліцеї з подальшим наданням пропозицій щодо проходження виробничої практики та працевлаштування.

Share this post