Клас безпеки на базі Одеського ліцею № 73

У межах Всеукраїнського проєкту

4 квітня 2023 року на базі ОДЕСЬКОГО ЛІЦЕЮ № 73 ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ у межах реалізації Всеукраїнського проєкту Міністерства освіти і науки України, ухваленого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 7 вересня 2022 року, відбулось відкриття класу безпеки, метою якого є посилення профілактичної роботи з питань безпеки життєдіяльності здобувачів освіти, формування в учнів здоров’язбережувальних компетентностей, отримання знань щодо правил пожежної, мінної безпеки та цивільного захисту, розуміння алгоритму дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій, формування вмінь надання домедичної допомоги.

Клас розділений на спеціальні зони, а саме: пожежна безпека, мінна безпека, цивільний захист, домедична допомога, безпека на дорогах, ігрова зона  та зона психологічного розвантаження. Клас обладнаний сучасними наглядними матеріалами, які в ігровій формі навчать дітей, як слід поводитися в тій чи іншій екстремальній ситуації.

Перший урок для ліцеїстів провели рятувальники та представники поліції. З учнями 1, 2 класів правила пожежної та мінної безпеки були практично відпрацьовані головним інспектором РУ ГУ ДСНС України в Одеській області Оленою Єрмаковою. Офіцером поліції Олексієм Сергієнком проведено практичні заняття «Ми пішоходи», «Перехрестя» та «Знаки регулювальника». Для учасників заходу також було представлено мультфільм «Пес Патрон та розмінювання» з подальшим його обговоренням.

Діти були активними учасниками, отримали не тільки корисні знання та практичні навички, а й позитивні емоції.

Клас безпеки – це інтерактивне середовище, у якому діти різних вікових мають можливіть набувати навичок щодо правильного поводження на випадок небезпечної ситуації.

 

 

 

_________________________________________

Клас безпеки відкрито в Одеському ліцеї №92

Клас безпеки в Одеському ліцеї №40. Фото

Клас безпеки в Одеському ліцеї №12. Фото

Відкрито клас безпеки в Одеському ліцеї №28. Фото

Share this post