Онлайн-вікторина для учнів «Права людей починаються з прав дитини»

До Міжнародного дня захисту дітей, з метою підвищення рівня громадянської свідомості та формування правової культури дітей та учнівської молоді

запрошуємо учнів закладів загальної середньої освіти взяти участь в онлайн-вікторині «Права людей починаються з прав дитини».

Онлайн-вікторина відбудеться 01 червня  2020 року з  10.00 до 15.00.

 

Для участі в онлайн-вікторині необхідно заповнити реєстраційну форму та відповісти на запитання в електронному вигляді.

Доступ до онлайн-вікторини закрито.

 

Перші три переможці, які наберуть максимальну кількість балів, будуть нагороджені дипломом департаменту освіти та науки Одеської міської ради, а 10 найактивніших учасників – грамотою департаменту освіти та науки Одеської міської ради.

********************************************************************************************

День захисту дітей одне з найстаріших міжнародних свят. Рішення про його проведення було ухвалено Міжнародною демократичною федерацією жінок на спеціальній сесії в листопаді 1949 року.
Перший Міжнародний день захисту дітей був проведений в 1950 році. ООН підтримала цю ініціативу і оголосила захист прав, життя і здоров’я дітей одним з пріоритетних напрямів своєї діяльності.
В Україні День захисту дітей встановлено відповідно до Указу Президента України від 30 травня 1998 року № 568/98 і відзначається щорічно, також 1 червня.
Конвенція ООН про права дитини — міжнародний правовий документ, що визначає права дітей в державах-учасницях. Конвенція з прав дитини є першим і основним міжнародно-правовим документом обов’язкового характеру, що присвячений широкому спектру прав дитини. Документ складається з 54 статей, що деталізують індивідуальні права осіб віком від народження до 18 років (якщо згідно застосовним законам повноліття не настає раніше) на повний розвиток можливостей в умовах, вільних від голоду і нужди, жорстокості, експлуатації та інших форм зловживань.

Share this post