Онлайн-зустріч Парламенту старшокласників м. Одеси з Мукачівською радою старшокласників

Департамент освіти та науки Одеської міської ради інформує.

15 квітня 2021 року на платформі Zoom департаментом освіти та науки Одеської міської ради  організована та проведена онлайн-зустріч Парламенту старшокласників м. Одеси та Мукачівської ради старшокласників.

Мета заходу: обмін досвідом між лідерами учнівського самоврядування міст Одеси та Мукачева щодо їх діяльності та реалізації проєктів.

Зустріч проходила у форматі діалогу з використанням відеопрезентації,   в якій була висвітлена діяльність та кращі практики організації учнівського самоврядування закладів освіти міст.

Під час заходу лідери учнівського самоврядування мали можливість поспілкуватися між собою, поділитися своїми досягненнями, напрацюваннями та новими цікавими ідеями у впровадженні та реалізації учнівських проєктів благодійної, екологічної, національно-патріотичної, інтелектуальної та творчої спрямованостей, а також налагодити партнерські відносини між учнівською молоддю міст Мукачева та Одеси. Атмосфера зацікавленості, співпраці, ініціативності, нових ідей та готовності до їх реалізації панувала протягом всієї зустрічі.

Старшокласниками були обговорені плани щодо подальшої співпраці.

******************************************

У місті Одесі створений та діє Парламент старшокласників м. Одеси – представницький орган з питань учнівського самоврядування закладів загальної середньої освіти м. Одеси, до складу якого входять 109 лідерів учнівського самоврядування.

Основні види діяльності Парламенту – представлення інтересів учнів своїх закладів освіти та реалізація проєктів благодійної, екологічної, національно-патріотичної, інтелектуальної та творчої спрямованостей.

Парламентом старшокласників м. Одеси в місті реалізуються учнівські проєкти: «Врятуй серце», «Діти для дітей», «Юний волонтер», «Зупинимо булінг», «Голос молоді», «Одеса очима підлітка», «Еко-Одеса», «Вело-культура», «Зелене місто», «Від ідей до успіху».

Лідери територіальних представництв Парламенту старшокласників  м. Одеси Київського, Малиновського, Приморського та Суворовського районів входять до складу Молодіжної ради при Одеському міському голові та беруть активну участь в усіх сферах життєдіяльності суспільства, залучаючи також інших представників учнівського самоврядування.

 

Share this post