Освітній курс “Підприємництво для школярів”

До уваги школярів, вчителів, батьків!

Щоб кожен українець комфортно проживав у країні, був конкурентоспроможним на ринку праці, вдосконалював себе щодня, вирішував особисті потреби. Для цього Міністерством цифрової трансформації України створено вільний доступ кожному громадянину до навчання цифрової грамотності, де кожен зможете ефективно та безпечно використовувати сучасні цифрові технології в роботі та навчанні, у професійному та особистісному розвитку.

Міністерство цифрової трансформації України у партнерстві з Київстар та студією онлайн-освіти EdEra створили освітній серіал «Підприємництво для школярів». Серіал відповість на найбільш хвилюючі для кожного початківця запитання. Разом із експертами-власниками бізнесу глядачі серіалу пройдуть усі потрібні кроки для створення власної справи та переконаються, що бізнес — не обов’язково справа дорослих.

Курс «Підприємництво для школярів» на платформі Дія. Цифрова освіта схвалено для використання в освітньому процесі.

Учителі можуть використовувати курс, щоб розвивати підприємницьке мислення підлітків 10-11 класів і допомогти їм пропрацювати власну бізнес-ідею.

  • Курс заснований на рамці компетенцій з підприємництва. Це міжнародний стандарт, за яким створюються програми з підприємництва в Європі.
  • 6 модулів і 36 уроків у форматі поєднання живих запитань від школяра-початківця до експертів у своїх нішах.
  • А також приклади з досвіду Монобанку, Megogo, Планета Кіно та інших успішних українських бізнесів.

З освітнім курсом «Підприємництво для школярів» можна ознайомитися за посиланням: https://osvita.diia.gov.ua/pidpryemnytstvo-dlya-shkolariv

Share this post