Парламент старшокласників м. Одеси – учасник карткової гри «Створюй коло безпеки»

Департамент освіти та науки Одеської міської ради інформує

01 листопада 2023 року на базі  ОДЕСЬКОГО ЛІЦЕЮ №1 ІМЕНІ А.П. БИСТРІНОЇ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ для членів Парламенту старшокласників м. Одеси інспекторами Управління патрульної поліції в Одеській області проведена карткова навчальна гра «Створюй коло безпеки», яка формує логічне мислення, а також систему уявлень щодо явищ насильства, булінгу, форм та методів їх попередження і подолання.

Мета заходу – підвищення рівня обізнаності дітей та учнівської молоді щодо правомірної поведінки та відповідальності за правопорушення, попередження та профілактики булінгу та жорстокого поводження в підлітковому середовищі.

Настільна карткова ігрова методика «Коло безпеки» розроблена за підтримки UNICEF Ukraine і містить у собі п’ять кіл, а саме: «Загальні поняття про насильство», «Дитина і булінг», «Дитина і насильство в мережі – Інтернет», «Дитина і домашнє насильство», «Дитина і незнайомці».

У формі дружнього спілкування та гри учасники заходу поспілкувались про явища насильства, форми та методи його попередження та подолання, види, причини й різноманітні наслідки насильства,  ознайомилися з юридичною відповідальностю, особливостями звернення за допомогою у разі ризику ситуації насильства або безпосереднього випадку, а також  розглянули можливості припинення та запобігання цього злочину. Патрульні закликали дітей у жодному разі не приховувати факти насилля і при будь-яких його проявах звертатися  до правоохоронних органів.

Наприкінці  зустрічі поліцейські пообіцяли якнайчастіше проводити зустрічі в такому цікавому форматі.

 

  

  

________________________

  З діяльністю членів  Парламенту старшокласників м. Одеси можна ознайомитися у розділі «Парламент старшокласників м. Одеси»

Share this post