В Одесі відбулась зустріч освітян з актуальних питань

29 липня в Одеському ліцеї «Європейський» відбулася зустріч освітян міста

за участю заступника Одеського міського голови Вугельманом П.В., директора Департаменту освіти та науки Одеської міської ради Буйневич О.В. та в.о. директора департаменту охорони здоров’я Одеської міської ради Нікогосяном Л.Р. 

Головне питання, яке обговорювалося – надання можливості усім бажаючим працівникам сфери освіти отримати безкоштовну вакцину від COVID-19.

Заступник Одеського міського голови Павло Вугельман акцентував увагу на тому, що такі зустрічі вкрай необхідні для проведення інформаційно-просвітницької роботи щодо вакцинування населення від COVID-19, оскільки в Інтернет мережі дуже багато недостовірної інформації стосовного даного питання.

В.о. директора департаменту охорони здоров’я Левон Нікогосян інформував про те, що під патронатом Одеського міського голови Геннадія Труханова у місті Одеса працюють безкоштовні пункти вакцинації населення. На вибір одеситів представлені наступні вакцини: Pfizer, Coronavac, Moderna, AstraZeneca. Крім цього, у парку Горького планується відкрити ще один пункт вакцинації. Також у місті працюють мобільні бригади, які можна замовити до себе, якщо у колективі бажають вакцинуватися біля 50 осіб. «На сьогодні це єдиний спосіб потурбуватися про захист свого здоров’я»,- наголосив Левон Нікогосян.

Директор департаменту освіти та науки Одеської міської ради Олена Буйневич звернула увагу освітян міста не те, що у законодавчій базі відбулися зміни. Якщо регіон переходить  у червону чи помаранчеву зону, то працювати зможуть лише ті заклади, де вакциновано близько 80% працівників. «Бережіть своє здоров’я та своїх близьких»,- зазначила очільниця освітянської галузі міста.

Share this post