Переможці “INFOMATRIX-2021”

Здобувачі освіти Одеської ЗОШ № 65  вибороли перемогу у світовому фіналі «INFOMATRIX – 2021»

Учні Одеської загальноосвітньої школи №65 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області вибороли перемогу у світовому фіналі «INFOMATRIX – 2021»

     1 листопада 2021 року  команда України, яку представляли 15 проєктів від 18 учнів шкіл та вищих навчальних закладів країни, здобула  1 платинову, 4 золоті, 5 срібних та 5 бронзових медалей на світовому фіналі «INFOMATRIX – 2021», Міжнародного конкурсу комп’ютерних проєктів, який об’єднує найкращих школярів, студентів та викладачів з усього світу зі сфери ІТ.

У фіналі, який був проведений онлайн в Мексиці,  взяли участь конкурсанти з 10 країн світу. Варто зазначити, що представництво України в цьому році було найбільшим, до команди ввійшли конкурсанти та керівники з Дніпра, Дунаївців (Хмельницька обл.), Житомира, Києва, Львова, Одеси та Покровська (Донецька обл.)

Учасники змагалися в номінаціях: програмування, апаратні пристрої, комп’ютерне мистецтво та короткометражний фільм. Журі конкурсу оцінювало не тільки якість виконання робіт, а й вміння їх презентувати англійською мовою.

За результатами змагань золотими медалями  у номінації Short Movie з проєктом «Endowment at school» нагороджено:

Адем Башбога та Андрія Журавльова, учнів 9-В класу  Одеської ЗОШ № 65 , керівник проєкту — вчитель інформатики  Алла Омельченко; 

срібними медалями  у номінації Computer Art з проєктом «Life through ordinary things» – Юлію Бутук, ученицю 9 класу  Одеської ЗОШ № 65, керівник проєкту — вчитель інформатики Олег Пустовойт  та у номінації Short Movie з проєктом «Trigonometry of borscht» – Софію Будзик та Лоліту Максименко, учениць 9 класу Одеської ЗОШ № 65, керівник проєкту — вчитель інформатики Ірина Глинська. 

 

  

Довідково: З 2009 року Україна виступає повноправною країною-учасницею світового фіналу INFOMATRIX. Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді (далі – НЕНЦ) Міністерства освіти і науки України є єдиним офіційним афілійованим координатором даного змагання на всеукраїнському рівні. Починаючи з 2010 року НЕНЦ спільно з Головним управлінням освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації шорічно проводять національний етап конкурсу в форматі Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт».

Лист МОН України № 6/1542-20 від 24.12.2020 р. Про проведення ХХ Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт–2021» та національного етапу Міжнародного конкурсу комп’ютерних проектів «INFOMATRIX-2021»

Лист НЕНЦ № 285 від 21.12.2020 р. Про проведення ХХ Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт–2021» та національного етапу Міжнародного конкурсу комп’ютерних проектів «INFOMATRIX-2021»

Share this post