Підготовка до 2018/2019 н.р.: Суворовський район

У закладах освіти Суворовського району м. Одеси провели огляд готовності до нового навчального року

 З 13 по 23 серпня 2018 року з метою якісної підготовки закладів освіти до нового навчального року члени робочої групи спеціальної комісії здійснюють огляд санітарного, матеріально-технічного стану 32 закладів загальної середньої освіти та 4 закладів позашкільної освіти.

До складу комісії входять представники департаменту освіти та науки Одеської міської ради,  комунальної установи «Центр фінансування та господарської діяльності установ і закладів системи освіти Суворовського району», міської профспілки «Освітянин Одеси» та інших служб контролю.

У 2018 році за рахунок бюджетного фінансування в закладах загальної середньої та позашкільної освіти Суворовського району були проведені різні ремонтні роботи: встановлення системи пожежної сигналізації, заміна віконних блоків на енергозберігаючі, заміна дверей, капітальний і поточний ремонт дахів і фасадів, навчальних кабінетів і вестибюлів, системи опалення.

Крім того, придбано необхідне технологічне обладнання, комп’ютерна техніка, будівельні матеріали, протигази, миючі та дезінфікуючі засоби.

Під час огляду особлива увага приділяється відповідності приміщень санітарно-епідеміологічним нормам, дотримання правил пожежної безпеки, готовності шкіл району до реалізації проекту «Нова українська школа».

*******************

Огляд готовності закладів освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси до роботи у 2018/2019 навчальному році проводиться відповідно до наказу департаменту освіти та науки Одеської міської ради від 23.07.2018 № 228.

Share this post