Підсумки конкурсу імені Аркадія Креймера

Департамент освіти та науки Одеської міської ради інформує

З метою формування свідомої, духовно багатої особистості, поглиблення уявлень учнів про особливості та тенденції культурного розвитку Одеси базі Комунальної установи «Одеський центр професійного розвитку педагогічних працівників» пройшов конкурс імені Аркадія Креймера на краще проведення інтерактивних екскурсій з історії та культури міста Одеси «Сторінками історії».

У Конкурсі взяли участь 19 учнів закладів загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади міста Одеси.

Фахове журі зазначило, що більшість робіт, наданих на розгляд, відповідали вимогам Положення про конкурс. Тематика екскурсій різноманітна: історичні пам’ятні місця Одеси, знамениті одесити та їх внесок у розвиток світової культури. Відрізняються глибиною змісту, оригінальністю і творчим підходом до викладу матеріалу екскурсії: «Козацькі кладовища Одеси: «Куяльницьке та Велике Усатівське» (Одеський ліцей № 50), «Історія, яку ми створюємо щодня» (Одеський ліцей «Ланжеронівський»), «Одеса: фортеця духу на березі Чорного моря» (Одеський ліцей № 56), «Одеса – це люди: дисиденти міста крізь поезію та пензель» (Одеський ліцей «Гармонія»). Слід зазначити, що екскурсії з історії та культури міста Одеси стали джерелом натхнення для творчості й саморозвитку.

За високу майстерність та яскраво виражену творчу індивідуальність рішенням журі визначені переможці, які будуть нагородженні дипломами Департаменту освіти та науки Одеської міської ради та грошовими преміями:

I місце

  • ПАРТЕМ Марія, учениця 9 класу ОДЕСЬКОГО ЛІЦЕЮ № 49 ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ за роботу «Морська подорож. Ментальне перезавантаження».

IІ місце

  • КАРПЕНЧУК Катерина, учениця 8 класу ОДЕСЬКОЇ ГІМНАЗІЇ № 25 ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ за роботу «Парки Одеси»;
  • ЦУРКАН Таїсія, учениця 9 класу ОДЕСЬКОГО ЛІЦЕЮ № 82 ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ за роботу «Одесою трамваєм № 5».

ІIІ місце

  • ЧЕБАН Арина, учениця 8 класу ОДЕСЬКОГО ЛІЦЕЮ «ГАРМОНІЯ» ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ за роботу «Одеса – це люди: дисиденти міста крізь поезію та пензель»;
  • ЮНАШ Крістіна, учениця 10 класу ОДЕСЬКОГО ЛІЦЕЮ № 8 ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ за роботу «Одеса: крок за кроком до історії»;
  • БОТНАР Ігор, учень 9 класу ОДЕСЬКОГО ЛІЦЕЮ № 31 ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ за роботу «Від каменю до серця: мандрівка крізь час і боротьбу».

Учасники Конкурсу будуть нагороджені грамотами Департаменту освіти та науки Одеської міської ради.

Наказ Департаменту освіти та науки Одеської міської ради від 23.05.2025 №175 “Про підсумки проведення міського конкурсу імені Аркадія Креймера на краще проведення інтерактивних екскурсій з історії та культури міста Одеси “Сторінками історії”.


Захід проводиться на виконання Міської цільової програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді міста Одеси «Я – одесит, патріот України» на 2021-2026 роки, затвердженої рішенням Одеської міської ради від 03 лютого 2021 року № 55-VIIІ.

Share this post