Змагання за перемогу Всеукраїнських учнівських олімпіад розпочаті

Переможці відбіркового туру учнівськіх олімпіад розпочали змагання за перемогу

З метою пошуку, підтримки, розвитку і реалізації творчого потенціалу обдарованої учнівської молоді, підвищення інтересу учнів до поглибленого вивчення навчальних дисциплін у м. Одесі кожного року у листопаді – грудні проводяться учнівські олімпіади.

ІІ (міський) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів проводиться у  два тури: перший тур – відбірковий, другий тур – фінальний.

Відбірковий тур учнівськіх олімпіад з навчальних предметів було проведено з 06 по 21 листопада 2019 року в інформаційно-комунікаційній формі відповідно до Порядку проведення відбіркового туру ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад.

Учні – переможці відбіркового туру учнівськіх олімпіад з навчальних предметів братимуть участь у фінальному турі учнівськіх олімпіад за наступним графіком:


Починаємо проведення відбіркового туру ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад (ІКФ)

Результати проведення відбіркового туру II етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад будуть опубліковані на веб-сайті ОМЦОІ за посиланням

 

Починаємо проведення відбіркового туру ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад (ІКФ)

Наказ департаменту освіти та науки Одеської міської ради від 04.10.2019 № 335 “Про проведення І та ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у м. Одесі у 2019/2020 навчальному році”;

Починаємо проведення відбіркового туру ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад (ІКФ)Наказ департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації від 24.10.2019 № 260/ОД “Про організацію виконання наказу Міністерства освіти та науки України від 06.08.2019 № 1077 “Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2019/2020 навчальному році”;

Починаємо проведення відбіркового туру ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад (ІКФ)Наказ Міністерства освіти та науки України від 06.08.2019 № 1077 “Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2019/2020 навчальному році”.

 

 

 

Share this post