Підсумки міського етапу ХVІІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості

Міський етап ХVІІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості проходив у двох номінаціях: «Література», «Історія України і державотворення»

Метою Конкурсу є виявлення творчо обдарованої молоді, розвитку її потенціалу, виховання у молодого покоління поваги до мови і традицій свого народу, підвищення рівня культури в Україні.

Конкурс був присвячений Шевченківським дням та проходив під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої».

Журі розглянуло роботи учнів 7-11 класів закладів загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади міста Одеси, що відповідали темі «Духовні святині рідного краю». Учасники Конкурсу висвітили питання збереження архітектурних та культурних пам’яток Одещини, значення життєдіяльності історичних постатей, які вплинули на розвиток духовного та культурного життя українського народу, розкрили своє бачення та розуміння нашої історії та духовної спадщини.

Переможці міського етапу ХVІІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості отримали грамоти департаменту освіти та науки Одеської міської ради за оригінальність розкриття теми та дослідницький характер творчих робіт.

З наказом департаменту освіти та науки Одеської міської ради від 11.01.2019 №6 «Про підсумки проведення міського етапу ХVІІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості» можна ознайомитись за посиланням: https://osvita-omr.gov.ua


Конкурс проводиться згідно з Указом Президента України від 22.03.2002 № 284(284/2002), відповідно до Положення про Всеукраїнський конкурс учнівської творчості, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України, Міністерства культури і мистецтв України, Державного комітету у справах сім’ї та молоді від 29.08.2003 № 585/529/875, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 9 вересня 2003 р. за № 779/8100, наказу Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації від 13 листопада 2018 року № 319/ОД «Про організацію та проведення І-ІІІ етапів ХVІІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості», наказу департаменту освіти та науки Одеської міської ради від 04.12.2018 № 383.

Share this post