«Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»: фестиваль плакатів

Департамент освіти та науки Одеської міської ради інформує       

Шкільні команди м. Одеси беруть  участь у наймасштабніших змаганнях серед школярів «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги», які проходять під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО» за ініціативи Президента України Володимира Зеленського. Учасники змагатимуться за перемогу у п’яти видах спорту: футзал, баскетбол, черліденг, спортивне орієнтування, волейбол.

Метою проєкту є залучення школярів до фізичного розвитку, формування у них лідерських якостей через спорт, психоемоційна підтримка та налагодження соціальних контактів.

У рамках проєкту запрошуємо заклади загальної середньої освіти м. Одеси взяти участь у фестивалі плакатів «Пліч-о-пліч всеукраїнські   шкільні ліги». Творчі роботи, які відображатимуть такі види спорту як футзал, баскетбол, черліденг, спортивне орієнтування, волейбол з відповідним логотипом, будуть використані для оформлення місць проведення  змагань, створення атмосфери спортивного свята для юних одеситів.

Вимоги до плакатів: подані роботи мають бути естетично оформленими, відповідати темі (ватман формату А2), виконані у будь-якій художній техніці (живопис, графіка, аплікація тощо).

Звертаємо увагу, що творчі роботи необхідно надати до 06 лютого 2024 року відділу позашкільної освіти та виховної роботи Департаменту освіти та науки Одеської міської ради (вул. Канатна, 134, каб. 110).

Учасники Фестивалю також можуть розмістити фото своїх робіт  у соціальних мережах за хештегами #освітаодеси, #разомпереможемо, #плічопліч, #шкільніліги, #sclua .

*******************************

«Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»: всеукраїнські змагання

Share this post