«Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»: спортивні змагання команд м. Одеси

Департамент освіти та науки Одеської міської ради інформує

13 лютого 2024 року в Одесі відбудеться урочисте відкриття ІІ (територіального) етапу змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» серед учнів закладів загальної середньої освіти у 2023/2024 навчальному році.

Метою проєкту є формування ефективної моделі розвитку фізичної культури й спорту у закладах загальної середньої освіти, сталих традицій та мотивацій учнівської молоді щодо фізичного виховання як важливого чинника забезпечення здорового способу життя та європейських стандартів і підходів до організації дозвілля.

У другому (територіальному) етапі змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» серед учнів закладів загальної середньої освіти у 2023/2024 навчальному році, що проходить за ініціативи Президента України Володимира Зеленського під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО», візьмуть участь 119 шкільних команд м. Одеси.

Амбасадорами проєкту в місті Одесі стали Анжеліка Терлюга –  віце-чемпіонка Олімпійських ігор з карате, чемпіонка Всесвітніх та Європейських ігор, перший номер світового рейтингу, національний амбасадор проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» та Олена Кравецька – срібна призерка Олімпійських ігор з фехтування.

Нагадуємо, що упродовж лютого-березня 2024 року шкільні команди змагатимуться за першість з 5-ти видів спорту: баскетболу, волейболу, футзалу, спортивного орієнтування та черлідингу.

Наказ Департаменту освіти та науки Одеської міської ради від 02.02.2024 №26 “Про організацію та проведення ІІ (територіального) етапу всеукраїнських змагань “Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги” у 2023/2024 навчальному році”

Наказ Департаменту освіти та науки Одеської міської ради від 07.02.2024 №53 “Про внесення змін до наказу Департаменту освіти та науки Одеської міської ради від 02.02.2024 №26 “Про організацію та проведення ІІ (територіального) етапу всеукраїнських змагань “Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги” у 2023/2024 навчальному році”

***************************

«Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»: фестиваль плакатів

Share this post