Представники Парламенту старшокласників – учасники тренінгу

Представники Парламенту старшокласників м. Одеси – лідери учнівського самоврядування стали учасниками тренінгу з проєктного менеджменту та фінансової грамотності 

27 лютого 2021 року лідери учнівського самоврядування закладів загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади міста Одеси – члени Парламенту старшокласників м. Одеси стали учасниками тренінгу з проєктного менеджменту та фінансової грамотності, організованому Молодіжною радою при Одеському міському голові за сприяння департаменту освіти та науки Одеської міської ради.
Тренінг зі створення власних соціальних та бізнес-проєктів, а також консультації з досвідченими тренерами та експертами проводився у приміщенні бізнес-центру «Orange» (вул. Грецька, 1а) з урахуванням встановлених карантинних обмежень внаслідок поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2. Учасники тренінгу у майбутньому зможуть реалізувати свій власний проєкт, користуючись отриманими знаннями та консультаціями досвідчених наставників.
Мета заходу – навчання учнівської молоді базовим навичкам стратегічного планування, фінансової грамотності та проєктного менеджменту.


Проєкт реалізується у рамках Програми зайнятості населення м. Одеси на період до 2022 року, затвердженої рішенням Одеської міської ради від 14 грудня 2017 року № 2743-VII.

Share this post