Про роботу закладів освіти міста Одеси

Продовжується освітній процес за технологіями дистанційного навчання  в закладах загальної середньої та позашкільної освіти.

Станом  на 05.04.2021 року з використанням технологій дистанційного навчання в м. Одесі навчаються всі 5 – 11 класи закладів загальної середньої освіти, позашкільні заклади освіти, 274 класи початкової школи (тиждень тому  таких класів було 199), з них 254 класи за рішенням батьків та педагогів, 20 класів – через захворюваність на гостру респіраторну хворобу COVID-19 та ГРВІ. Крім того, до цих класів переводяться в індивідуальному порядку діти з інших класів паралелі або інших закладів освіти. Рішення про повний перехід на дистанційне навчання прийняли 6 міських шкіл –   Одеські ЗОШ №№5, 18, 20, 57, 60,  НВК №24.

У зв’язку зі складною  епідемічною ситуацією  в місті, департамент освіти та науки Одеської міської ради рекомендував керівникам закладів освіти провести додаткову роз’яснювальну роботу серед батьків учнів щодо переваг застосування технологій дистанційної освіти і навчання дистанційно у цей період, що надасть можливість сприяти поліпшенню ситуації.

Для проведення освітнього процесу з використанням технологій дистанційного навчання, департамент освіти та науки Одеської міської ради рекомендує в першу чергу залучати тих  педагогічних працівників , які належать до групи ризику захворюваності на гостру респіраторну хворобу COVID-19.

Дитячі садочки працюють у штатному режимі. Закрито на карантин через захворіння  учасників освітнього процесу Одеські ДНЗ №№75, 154 (середня наповнюваність груп – до 30 відсотків).

Усі заклади освіти забезпечені достатньою кількістю засобів індивідуального захисту, антисептиків, дезінфікуючих та миючих засобів.

 

Ознайомитися з технологіями дистанційного навчання, уроками, заняттями можливо на вебсайті  департаменту у розділі  “ДИСТАНЦІЙНА ОСВІТА”

 

 

Share this post