Про роботу закладів освіти міста Одеси

Продовжується освітній процес за технологіями дистанційного навчання  в закладах загальної середньої та позашкільної освіти.

Станом  на 05.04.2021 року з використанням технологій дистанційного навчання в м. Одесі навчаються всі 5 – 11 класи закладів загальної середньої освіти, позашкільні заклади освіти, 274 класи початкової школи (тиждень тому  таких класів було 199), з них 254 класи за рішенням батьків та педагогів, 20 класів – через захворюваність на гостру респіраторну хворобу COVID-19 та ГРВІ. Крім того, до цих класів переводяться в індивідуальному порядку діти з інших класів паралелі або інших закладів освіти. Рішення про повний перехід на дистанційне навчання прийняли 6 міських шкіл –   Одеські ЗОШ №№5, 18, 20, 57, 60,  НВК №24.

У зв’язку зі складною  епідемічною ситуацією  в місті, департамент освіти та науки Одеської міської ради рекомендував керівникам закладів освіти провести додаткову роз’яснювальну роботу серед батьків учнів щодо переваг застосування технологій дистанційної освіти і навчання дистанційно у цей період, що надасть можливість сприяти поліпшенню ситуації.

Для проведення освітнього процесу з використанням технологій дистанційного навчання, департамент освіти та науки Одеської міської ради рекомендує в першу чергу залучати тих  педагогічних працівників , які належать до групи ризику захворюваності на гостру респіраторну хворобу COVID-19.

Дитячі садочки працюють у штатному режимі. Закрито на карантин через захворіння  учасників освітнього процесу Одеські ДНЗ №№75, 154 (середня наповнюваність груп – до 30 відсотків).

Усі заклади освіти забезпечені достатньою кількістю засобів індивідуального захисту, антисептиків, дезінфікуючих та миючих засобів.

Про роботу закладів освіти міста Одеси  Про роботу закладів освіти міста Одеси

Про роботу закладів освіти міста ОдесиПро роботу закладів освіти міста Одеси

Ознайомитися з технологіями дистанційного навчання, уроками, заняттями можливо на вебсайті  департаменту у розділі  “ДИСТАНЦІЙНА ОСВІТА”

 

 

Share this post