У пришкільних таборах Одеси тривають оздоровчі зміни

Територія літа у Приморському районі 

Літо – найвеселіша для дітей пора року, адже влітку найдовші та найцікавіші канікули. Пригоди літа не повторюються з року в рік, а дарують нові види відпочинку, цікаві розваги та зустрічі.
Літо – це час, коли діти мають можливість зняти психологічне напруження, набуте за рік, уважно подивитись навкруги та побачити поруч щось надзвичайне.

3 думкою про цікаве корисне дозвілля та з метою реалізації права кожної дитини на повноцінний відпочинок, забезпечення змістовного дозвілля, задоволення інтересів, для учнів Приморського району гостинно відкрили свої двері пришкільні табори.
Відповідно до планів роботи таборів з денним перебуванням організовано різноманітну дозвіллєву діяльність дітей, переважно конкурси, бліц-турніри, спортивні змагання, тренінги, квести, пленери, флешмоби, щодня екскурсії до музеїв, театрів, бібліотек міста, ботанічного саду, військової частини, поліції, пожежної частини тощо.
У кожному таборі з денним перебуванням були проведені інструктажі з техніки безпеки та заходи щодо забезпечення пожежної та техногенної безпеки.

Share this post