Продовжує роботу Школа резерву керівних кадрів

35 одеських педагогів проходять навчання у Школі резерву керівних кадрів закладів освіти міста.

Головна мета Школи резерву керівних кадрів закладів освіти  – підготовка кадрового потенціалу управлінців для сфери освіти міста.

У період з березня по квітень 2018 року навчання слухачів Школи проходило на базі загальноосвітніх та вищих навчальних закладів, а також освітніх центрів міста Одеси.

У рамках навчання слухачі сформували необхідні професійні компетенції у сфері трудового законодавства, ведення кадрової документації та документообігу, ознайомилися з новими методами управлінських рішень, вдосконалили свої знання в області законодавчої бази, націленої на реалізацію основних принципів нової освітньої системи. Педагоги дізнавалися про роль електронного урядування в системі органів виконавчої влади, про побудову системи надання державних послуг онлайн через єдину систему в мережі Інтернет, про перехід системи органів виконавчої влади на безпаперові технології електронного документообігу з використанням електронного цифрового підпису. Слухачі Школи вивчали новий Закон України «Про освіту», зокрема ст. 30 «Прозорість та інформаційна відкритість навчального закладу», знайомилися з сучасними технологіями створення тривимірних об’єктів за допомогою 3D принтера.

Під час практичних занять основами педагогічного менеджменту зі слухачами Школи ділилися керівники Одеських загальноосвітніх шкіл №№81, 62, 26, навчально-виховних комплексів №№13, 53, 292, гімназій №№2, 5, 8 та дошкільних навчальних закладів №№193, 293.

Протягом наступних двох тижнів слухачі Школи пройдуть стажування на базі закладів загальної середньої освіти, після чого представлять до захисту власні проекти.

****************************************************

З фотоматеріалами занять можна ознайомитися за посиланням https://osvita-omr.gov.ua/diialnist/kadry/

Share this post