Перша афілійована (не)конференція mini-EdCamp Odesa

В Одеському НВК №13 пройшла Перша афілійована (не)конференція  mini-EdCamp Odesa.

Захід пройшов під патронатом департаменту освіти та науки Одеської міської ради.

У афілійованій (не)конференції mini-EdCamp Odesa взяли участь понад 200 вчителів навчальних закладів не тільки Одеси та Одеської області, а й сусідніх областей та інших регіонів України. Також у заході взяли участь викладачі та студенти ВНЗ, педагогічні працівники позашкільних закладів, батьки.

Протягом  (не)конференції  відбулося 48 унікальних сесій, які кількома потоками проходили одночасно в 9-х локаціях. На експертних сесіях виступили з доповідями, майстер-класами та тренінгами фахівці з Одеси, Києва, Кропивницького, Білої Церкви, Чорноморська та Южного.

На вчительських сесіях поділилися своїм досвідом близько 30 вчителів Одеської та інших областей України.

Цікавою була дискусія між учнями 10-11 класів Одеського НВК №13. Від учнів вчителі отримали запит, що саме очікують  учні від сучасного вчителя.

Протягом (не)конференції відбулася благодійна акція «Вчителі – дітям з особливими потребами». Зібрані кошти, памперси та пральний порошок будуть доставлені в Красносільський будинок-інтернат.

***********************************************

За рекомендаціями Міністерства освіти і науки України (лист МОН України №1/9-23 від 11.01.2018, підписаний заступником міністра Павлом Хобзеєм) такі (не)конференції включені до офіційних заходів Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти та вважаються заходами з  підвищення кваліфікації шкільних педагогів у форматі EdCamp.

Регіональні (не)конференції ініційовані організаторами EdCamp Ukraine за менторської підтримки Ґендерного інформаційно-аналітичного центру “КРОНА”, Відділу преси, освіти і культури Посольства США.

Share this post