Пройшла нарада керівників ЗЗСО м. Одеси

Департамент освіти та науки Одеської міської ради інформує

22 листопада 2023 року  на базі ОДЕСЬКОГО ЛІЦЕЮ «ЄВРОПЕЙСЬКИЙ» ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (вулиця Маршала Говорова, 8-А) Департаментом освіти та науки Одеської міської ради проведено нараду з директорами 121 закладу загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси.

Директорка Департаменту освіти та науки Одеської міської ради Олена Буйневич розкрила актуальні питання профільної освіти в  закладах загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси,  реформування старшої профільної школи, аналіз успішності впровадження профілю навчання. Презентація додається. 

Світлана Скебало, заступник директора Департаменту освіти та науки Одеської міської ради, виступила із питанням щодо підготовки закладів загальної середньої освіти до НМТ-2024 та корекції проблем у підготовці до зовнішнього тестування. Презентація додається. 

Також під час заходу були розглянуті питання організації харчування для учнів одеських шкіл. Поставлені завдання для операторів шкільного харчування, задля розв’язання проблем, що озвучують батьки школярів. Їжа має поставлятися у теплому вигляді й суворо відповідно затвердженому меню. 

На порядку денному було питання щодо проведення профілактичної роботи в закладах освіти щодо запобігання та протидії дитячій злочинності, жорстокому поводженню та надзвичайним подіям у дитячому середовищі тощо.

За результатами обговорення питань були надані рекомендації  (протокольним дорученням) керівникам закладів загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси.

 

 

 

 

 

Share this post