Пройшло чергове засідання комісії з контролю за організацією харчування

Департамент освіти та науки Одеської міської ради інформує

1 лютого 2024 року у Малій залі Одеської міської ради відбулось засідання Комісії з контролю за організацією харчування окремих категорій громадян у м. Одесі. 

 Директорка Департаменту освіти та науки Одеської міської ради Олена Буйневич підбила підсумки перевірки закладів загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси у жовтні-листопаді 2023 року.

Також під час засідання  було проведено аналіз виконання плану роботи комісії за 2023 рік та обговорено план роботи й графік перевірок комісії з контролю за організацією харчування окремих категорій громадян у м. Одесі на 2024 рік.

 

 

*******************************

Комісію з контролю за організацією харчування окремих категорій громадян у м. Одесі створено розпорядженням міського голови від 04.03.2021 № 136.

До складу Комісії входять керівники, спеціалісти виконавчих органів Одеської міської ради, депутати Одеської міської ради, представники Одеського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області та Державної установи «Одеський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України».

Share this post