У закладах освіти міста проходять заходи щодо профілактики правопорушень серед підлітків

Основна мета проведення заходів – активізація роботи з профілактики злочинів, скоєних неповнолітніми, та усвідомлення підростаючим поколінням неприпустимості вчинення будь – якого роду протиправних дій

Так, 10 травня 2019 року у Одеському НВК №13 для учнів 7-9-х було проведено круглий стіл «Профілактика правопорушень серед підлітків» У круглому столі взяли участь старший інспектор ювенальної превенції Суворовського відділу поліції в м. Одеса, капітан поліції Гончарук Юлія Русланівна, прокурор Одеської міської прокуратури №4 Добровольська Орина Іванівна, головний спеціаліст територіального відділу Служби у справах дітей Одеської міської ради у Суворовському районі Гулик Євгенія Миколаївна та начальник 5 ДПРЧ 6 Державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України в Одеській області, майор служби цивільного захисту Кіртока Олександр Іванович.

Під час круглого столу гостями були порушені питання профілактики правопорушень, самовільних уходів дітей з дому, булінгу та кібер-булінгу, боротьби з тютюнопалінням школярів та вживанню ними алкогольних напоїв і наркотичних речовин, запобігання насильства в родинах, запобігання травматизму на залізничному транспорті, пожежах, на водоймищах, роз’яснено учням механізм постановки на облік. Правозахисники також розповіли учнями про причини на наслідки правопорушень серед підлітків, ознайомили із видами юридичної відповідальності неповнолітніх та їх батьків за скоєння правопорушень, порядком надання безоплатної правової допомоги.

Круглий стіл став ще одним уроком правового виховання учнів школи. Правове виховання впливає не тільки на свідомість, а й на відповідальну сторону поведінки, формує переконаність у необхідності суворого додержання законів, прав та обов’язків свідомого громадянина України.

Share this post