Триває атестація педагогічних працівників

Експертна комісія департаменту освіти та науки Одеської міської ради вивчає діяльність педагогів закладів освіти та надає необхідні рекомендації.

В Одесі триває атестація керівників та педагогічних працівників закладів освіти та інших освітніх установ міста. Компетентна комісія вивчає діяльність педагогів, дає оцінку їх досягнень, а також необхідні рекомендації для подальшої ефективної роботи.

Наразі засідання атестаційних комісій пройшли у Суворовському та Приморському районах м. Одеси.

Метою атестації педагогічних працівників є стимулювання цілеспрямованого безперервного підвищення рівня фахової компетентності, росту їхньої професійної майстерності.

Керівники та педагогічні працівники закладів освіти та інших освітніх установ міста атестуються на відповідність займаній посаді, раніше присвоєній кваліфікаційній категорії або педагогічному званню.

До чергової атестації викладачі закладів освіти підготували звіти про проведену роботу. Це – відкриті уроки, методичні розробки, досягнення учнів шкіл на міських, всеукраїнських та міжнародних конкурсах і олімпіадах, продовження навчання випускників шкіл у вищих навчальних закладах.

Комісія зазначила, що в Одесі з кожним роком більше уваги приділяється талановитим дітям і дітям з особливими потребами.

**********************************************

Атестація керівників і педагогічних працівників закладів освіти та інших освітніх установ міста у 2017/2018 навчальному році проходить згідно з Типовим положенням про атестацію педагогічних працівників, затвердженим МОН України від 06 жовтня 2012 року № 930 і зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 14 грудня 2010 року за № 1255/18550.

  

   

 

Share this post