Заходи у рамках Тижня безпечного Інтернету: Пересипський район

Департамент освіти та науки Одеської міської ради інформує

Упродовж 18-22 грудня 2023 року у закладах загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади Пересипського району м. Одеси пройшли заходи у рамках Тижня безпечного Інтернету.

Так, в ОДЕСЬКОМУ ЛІЦЕЇ №5 ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ із здобувачами освіти та батьками проведено заходи з питань інформаційної безпеки у мережі Інтернет: учні дивилися та обговорювали тематичні відеоролики, досліджували мережу на предмет наявних небезпек тощо.

Учні 1 класу ОДЕСЬКОГО ЛІЦЕЮ №5 взяли участь в онлайн-конкурсі «Основи кібербезпеки»: учасники дізналися як безпечно працювати в Інтернеті, які існують правила спілкування в мережі, хто такі хакери, які є типи вірусів та як від них захиститись. Кожен учасник конкурсу отримав не лише безцінні знання та досвід, а ще й яскраві нагороди, дипломи, сертифікати учасників та пам’ятку про те, як безпечно поводитися в Інтернеті.

В ОДЕСЬКІЙ ГІМНАЗІЇ № 61 ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ у рамках Тижня безпечного Інтернету були проведені заходи: онлайн-тренінги «Безпечний Інтернет»;  урок з Основ медіаграмотності  «Безпека в Інтернеті»;  конкурс малюнку «Безпечний Інтернет»;  виховні години «Правила безпечного користування Інтеренетом».

З учнями ОДЕСЬКОГО ЛІЦЕЮ №92 ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ   проведено години спілкування «Безпечний Інтернет»,  інтерактивні ігри «Безпечно-небезпечно», переглянуто  та обговорено  відеоролики, учні познайомилися з новими безпечними Інтернет-ресурсами.

 

В ОДЕСЬКІЙ ГІМНАЗІЇ № 113 ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ учні долучилися до офлайн – та онлайн-заходів: гра “Так чи ні” Lego: тема “Що можна робити в Інтернеті “; інтерактивна вікторина “Безпечний Інтернет”; онлайн-вікторина «Безпечний Інтернет»; онлайн-проєкт ” Безпечний Інтернет” на платформі Padlet; онлайн-гра «Медіаграмотність та інформаційна безпека».

_________________________

Більше матеріалів щодо безпечного Інтернету на вебсайті Департаменту освіти та науки Одеської міської ради у розділі “ДІЯЛЬНІСТЬ” на сторінці “IKT“.

Share this post