У закладах освіти пройшли заходи до Дня захисту дітей

Департамент освіти та науки Одеської міської ради інформує

З нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей у  закладах загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси пройши тематичні заходи: години спілкування «Дякуємо, що захищаєте нас», виховні години «Мої права та обов’язки», бесіди та онлайн-вікторини  «1 червня – Міжнародний день захисту дітей»,  уроки творчості «Світ очима дітей», перегляд презентацій та відеоматеріалів «Моє дитинство», конкурси малюнків і творчих робіт «Я маю право на щасливе дитинство»,  «Малюнок солдату», флешмоби «Миру і щастя всім дітям на світі»,  спортивні змагання «Рух-це життя», виставки в бібліотеках «Яке диво – ці казки» тощо.

 

 

 

До свята в онлайн- та офлайн-форматах також долучилися і вихованці закладів дошкільної освіти. Так, в ОДЕСЬКОМУ СЗДО №241 бібліотекарі провели майстер-класи з художніми творами видатних письменників та новинками бібліотеки, де діти із захопленням роздивлялись книжки та власноруч створювали макети бібліотеки та магазину книжок. 

 

Тематичні заходи “Чаріна Країна дитинства” пройшли в ОДЕСЬКОМУ ЗДО №2. Вихованці закладу із задоволенням долучилися до спортивних естафет “Веселі штанці”, “Швидкі самокати”, “Стрибки на м’ячах”. Також діти малювали крейдою на асфальті, пускали мильні бульбашки.

 

 

До вихованців ОДЕСЬКОГО ЗДО №43 завітало Літо, яке запросило їх до хороводу, принесло багато загадок та ігор. Діти із задоволенням грали, малювали на асфальті, співали пісню «Червона калина». По завершенню свята на всіх діток чекали гостинці: різнокольорові кульки та іграшки.

 

 

З нагоди свята на площі перед КЗПО”ОБДЮТ «ТОНІКА» відбувся захід яскравих кольорів, радості та дитячих посмішок під девізом «Веселкова країна творчості». 

Чудовий, веселий настрій на імпровізованій концертній сцені створили хореографічні ансамблі «Барвінок», «Ноктюрн», «Престиж», вокальні ансамблі «Камертон» та «Дін-Дон».

Глядачі з задоволенням та оплесками зустрічали юних артистів.

У фойє будівель районних адміністрацій міста організовані виставки дитячих малюнків учнів закладів загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси «Дитинство. Яскрава мить», де всі охочі можуть ознайомитися з творчістю юних одеситів.

 

Share this post