Просвітницькі квести у районах міста

Для членів районних парламентів старшокласників провели інформаційно-просвітницькі квести

Заходи проходили в рамках відзначення Всесвітнього дня дитини.

Робота парламенту старшокласників організована з метою сприяння розвитку діяльності органів учнівського самоврядування, узгодженості дій у вирішенні питань, пов’язаних з життям учнівської молоді та її участю в суспільному житті міста.

Так, 17 листопада у дитячому центрі «Молода гвардія» відбулися інформаційно-просвітницькі квести для лідерів Парламенту старшокласників Приморського району м. Одеси. Педагоги-організатори центру допомогли підліткам 36 шкіл Приморського району познайомитись та розкрити свої риси лідерських особистостей, закласти основи дружнього партнерства.

Учні брали участь у цікавих тренінгах, дізнавалися про особливості людської психології в умовах лідерства та створювали власні проекти розвитку своєї діяльності.

За результатами інформаційно-просвітницьких квестів, усі її учасники отримали офіційний лист-вітання Парламенту старшокласників Приморського району м.Одеси.

Лідери отримали завдання підготувати пропозиції щодо плану роботи Парламенту, розробити макет символіки. Учні, які бажають увійти до складу Парламенту старшокласників міста, отримали завдання: підготувати проект-презентацію «Краще місто для життя» та план дій для його реалізації.

 

20 листопада 2018 року  в Одеському будинку дитячої та юнацької творчості «Тоніка» зібралися лідери учнівського самоврядування закладів загальної середньої  освіти Суворовського  району, кандидати в Парламент старшокласників м.Одеси. Старшокласники стали учасниками цікавого та змістовного заходу: дискусійної гойдалки  «Є корабель, де всі капітани».

Під час гри кожен лідер був не просто виконавцем, а будівничим, здатним усвідомлювати свою місію продуктивно здійснювати життєдіяльність в умовах динамічного світу.

 

Вибори в парламент старшокласників міста

******************************************************

Наказ департаменту освіти та науки Одеської міської ради від 01.11.2018 №338 «Про створення Парламенту старшокласників м. Одеси» 

Share this post