Проведено 1-й етап конкурсу на заміщення посади директора ІРЦ №8

Департамент освіти та науки Одеської міської ради інформує

17 січня 2024 року Департаментом освіти та науки Одеської міської ради проведено 1-й етап конкурсу на заміщення вакантної посади директора Комунальної установи «Одеський інклюзивно-ресурсний центр №8».

Конкурс проводився відповідно до статті 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», «Про дошкільну освіту», Положення про інклюзивно-ресурсний центр, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.07.2017 року № 545 (зі змінами), на підставі Положення про конкурс на посаду директора інклюзивно-ресурсного центру Одеської міської ради, затвердженого рішенням Одеської міської ради від 28 вересня 2022 року №996-VIII. 

На засіданні конкурсна комісія перевіряє подані претендентами документи на відповідність установленим законодавством вимогам та допущення їх до конкурсу на посаду директора Комунальної установи «Одеський інклюзивно-ресурсний центр № 8».

На підставі п. 15 Положення про конкурс на посаду директора інклюзивно-ресурсного центру Одеської міської ради, затвердженого рішенням Одеської міської ради від 28 вересня 2022 року № 996-VIII конкурсний відбір визнається таким, що не відбувся, у зв’язку з відсутністю заяв про участь у конкурсному відборі.

Висновок конкурсної комісії розміщений на вебсайті Департаменту. Перейдіть за посиланням

У зв`язку  з тим, що конкурсний відбір не відбувся, протягом одного місяця Департаментом буде  оголошено проведення повторного конкурсного відбору відповідно до  Положення про конкурс на посаду директора інклюзивно-ресурсного центру Одеської міської ради.

Share this post