Разом до найкращого Інтернету

Співпраця закладів загальної середньої освіти із закладами вищої освіти міста Одеси

У рамках відзначення Дня безпечного Інтернету у закладах загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади міста Одеси проходять зустрічі із представниками закладів вищої освіти.

Фахівцями Одеської національної академії харчових технологій для учнів закладів загальної середньої освіти проводяться лекції «Інформаційна безпека. Сучасна кібербезпека», «Як захистити себе у мережі Інтернет», майстер-класи «Захоплююча криптографія», «Безпечний пошук інформації в Internet». Учні отримують знання про види, способи та методи кодування текстових даних.

На базі Одеської національної академії зв’язку ім. О.С. Попова для здобувачів освіти проводяться лекції щодо безпечного користування ресурсами мережі Інтернет. Учні відвідують спеціалізовані лабораторії Академії, які забезпечують вивчення спеціальності «Кібербезпека».

Для здобувачів освіти фахівцями та викладачами Одеського державного університету внутрішніх справ проводяться заходи виховного та інформаційного характеру за темою «Правила безпечної поведінки дітей в Інтернеті».

 

 

Share this post