В одеських школах пройдуть заходи до Дня безпечного Інтернету

05 лютого 2019 року – День безпечного Інтернету, який відзначається у світі під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”

До Дня безпечного Інтернету департаментом освіти та науки Одеської міської ради ініційовано проведення в закладах загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади міста Одеси циклу інформаційно-просвітницьких заходів для учнів та їх батьків.

З метою підвищення рівня знань про безпечне використання сучасних Інтернет-ресурсів у закладах освіти пройдуть зустрічі, конкурси, диспути, круглі столи, бесіди та інші заходи.

Школярі обговорять актуальні питання безпечної поведінки в Інтернеті, потенційних загроз, анонімності користувачів і захисту авторських прав у мережі Інтернет. випадки порушення прав дитини та механізми їх захисту.

У заходах візьмуть участь студенти та викладачі вищих закладів освіти міста: Одеської національної академії зв’язку ім. О.С. Попова, Одеської національної академії харчових технологій, Одеського національного політехнічного університету.

Нагадуємо, що 04 лютого 2019 року відбудеться вебінар до Дня безпечного Інтернету. Для участі у вебінарі необхідно зареєструватися за посиланням https://goo.gl/forms/egRkTqGslKaqDeyr2

05 лютого 2019 року Програма Мережних академій Cisco, Кіберполіція України та компанія ERC за підтримки ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» проводить онлайн-урок з нагоди Дня безпечного Інтернету 2019

Міністерство освіти і науки України надає інструктивно-методичні рекомендації щодо проведення у закладах середньої загальної освіти Дня безпечного Інтернету, розроблені ГО «Центр кращого інтернету» спільно з ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти».

Перейдіть за посиланням: https://osvita-omr.gov.ua/diialnist/napriamky-roboty/ikt/


Щорічно кожен другий вівторок лютого у багатьох країнах світу відзначають День безпечного Інтернету.

День безпечного Інтернету організовується з 2004 року Європейською мережею центрів безпечного Інтернету, що діє в рамках програми Єврокомісії «Безпечний Інтернет».

Share this post