Розпочалося онлайн-навчання у закладах освіти міста

Департамент освіти та науки Одеської міської ради інформує

Сьогодні, 14 березня 2022 року, у закладах загальної середньої та позашкільної освіти комунальної власності територіальної громади м.Одеси відновився освітній процес. У закладах організовано освітню діяльнісь за дистанційною формою навчання. Враховуючи емоційне напруження та хвилювання, просимо з розумінням ставитися і вчителів, і батьків – усім зараз важко. Незалежно від місця перебування, відвідуйте стільки уроків, наскільки є можливість.
“Мотивуючі фото від нашої “Перлинки”. Діти у безпеці. Вони навчаються. Дуже прошу тих, хто не в Одесі, не має Інтернету постійного, не хоче долучатися до уроків – будь ласка, робіть так, як можете, як хочете, як вдається. Але більшість на зв’язку і уроки БУДУТЬ”, – підкреслила директор Департаменту освіти та науки Одеської міської ради Олена Буйневич.

Нагадуємо, що під час навчання у пригоді стануть відеоуроки педагогічних працівників Одеси, які розміщені на  вебсайті Департаменту  освіти та науки Одеської міської ради у розділі “Дистанційна освіта” (перейдіть за посиланням https://osvita-omr.gov.ua/diialnist/napriamky-roboty/ikt/dystantsiina- osvita/)

Щодо онлайн-зустрічей зі спеціалістами психологічної служби


 
 

Share this post