У рамках Всеукраїнського форуму

Палац дитячої та юнацької творчості «Біла акація» отримав нагороду Міністерства освіти і науки України

Сертифікат за досягнення у сфері позашкільної освіти в номінації «Сервісний дизайн освітніх технологій» у межах Всеукраїнського форуму Міністерства освіти і науки України «Позашкільна освіта без бар’єрів. Модель майбутнього» отримала директорка Комунального закладу позашкільної освіти «Одеський палац дитячої та юнацької творчості «Біла акація» Людмила Прокопенко.

Місто Одесу на форумі представили директор Департаменту освіти та науки Одеської міської ради Олена Буйневич та директор Комунального закладу позашкільної освіти «Одеський палац дитячої та юнацької творчості «Біла акація» Людмили Прокопенко, які презентували найсучасніший заклад позашкільної освіти урочисте відкриття, якого відбулося 1 вересня 2021 року.

Новозбудований заклад облаштовано: сценою і залою для глядачів на 230 місць; навчальними кабінетами з різних напрямків позашкільної освіти (5 хореографічними залами, кабінетами для занять вокальним, театральним мистецтвом і творчістю, моделюванням одягу і декоративно-ужитковим мистецтвом, обладнаними студією звукозапису, науково-технічним і комп’ютерним класами.

Під час будівництва Палацу були максимально враховані потреби людей з інвалідністю та маломобільних груп, приміщення обладнане двома ліфтами.

**************************************************************

Всеукраїнський форум «Позашкільна освіта без бар’єрів. Модель майбутнього» відбувся 21 вересня 2021 року, у м. Києві.

Захід був присвячений 30-річчю створення системи позашкільної освіти та об’єднав працівників закладів позашкілля з різних регіонів України.

Під час заходу розглядалися актуальні проблеми реформування, вдосконалення, модернізації та трансформації позашкільної освіти за участю Міністра освіти і науки України Сергія Шкарлета, заступника Міністра освіти і науки України Віри Рогової, представників органів обласної представницької та виконавчої влади та департаментів (управлінь) освіти і науки обласних/міських адміністрацій.

Корисні посилання:

Профільні міністри України відвідали заклад освіти

Мер Одеси відкрив Палац дитячої та юнацької творчості «БІЛА АКАЦІЯ»

Новий заклад позашкільної освіти відкриється в Одесі

Share this post