«Нова українська школа»

Впевнений старт до Нової української школи.

На базі Одеської загальноосвітньої школи №26 пройшов семінар для директорів закладів освіти Приморського району Одеси «Нова українська школа – нові підходи до навчання і викладання».

Стан реалізації проекту Державного стандарту початкової освіти, поглиблення знань і вмінь учасників наради з використання нових підходів викладання – питання, які активно обговорювалися на семінарі.

Учасники заходу ознайомились з організаційно-методичними особливостями розбудови Нової української школи.

Для присутніх директор школи №26 провів віртуальну екскурсію  Нової української школи.

Вчитель пілотного початкового класу Світлана Митрофанова поділилася першими успіхами запровадження проекту Державного стандарту початкової освіти та провела «Ранкову зустріч» з директорами шкіл.

Під час динамічної та цікавої роботи у групах («Адміністрація», «Вчитель», «Учні», «Батьки») кожен учасник міг висловити та презентувати свою думку щодо впровадження проекту Державного стандарту початкової освіти, окреслити шляхи взаємодії суб’єктів, причетних до виховання дитини та становлення її як особистості.

******************************************************************

Одеська загальноосвітня школа №26 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області з вересня 2017 року є учасником Всеукраїнського експерименту «Розробка впровадження навчально-методичного забезпечення початкової освіти в умовах реалізації нового Державного стандарту початкової загальної середньої освіти на базі загальноосвітніх навчальних закладів на 2017-2022 роки».

Share this post