Щодо оформлення документів на нагородження працівників

Департамент освіти та науки Одеської міської ради інформує.

Для підготовки відповідних документів на нагородження працівників закладу  керівнику закладу освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси необхідно надати Подання  на ім’я директора Департаменту освіти та науки Одеської міської ради за відповідною формою  у встановлені законодавством терміни.

І. Відзнаки Міністерства освіти і науки України (далі – МОН України):

Подяка МОН України, Грамота МОН України,  Почесна грамота МОН України; 

нагрудний знак МОН України «Відмінник освіти», нагрудний знак МОН України  «Василь Сухомлинський», нагрудний знак МОН України «За наукові та освітні досягнення» (відзначаються наукові, науково-педагогічні працівники).

    Нагородження відомчими відзнаками проводиться:

 • за особисті трудові досягнення у професійній, службовій діяльності;
 • з нагоди професійних свят;
 • з нагоди ювілеїв установ, організацій.

Особи не можуть бути повторно нагороджені одним і тим самим нагрудним знаком МОН України.

Відповідно до Положення про відомчі заохочувальні відзнаки Міністерства освіти і науки України, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 30.07.2013  № 1047,  для представлення до нагородження вищевказаними відзнаками необхідно надати:

 • нагородний лист для представлення на відзначення відомчими відзнаками за відповідною формою, у якому визначаються конкретні заслуги особи, що стали підставою для порушення клопотання;
 • копії документів, що засвідчують нагородження відомчими та іншими відзнаками;
 • копія першої сторінки паспорта, завірена керівником кадрової служби;
 • копії відповідних сторінок трудової книжки, де внесено дані про заохочення;
 • довідка про економічну ефективність та результативність показників фінансово-господарської діяльності підприємства, установи та організації, якщо до нагородження представляється його керівник;
 • згода осіб, які представляються до заохочення відомчими відзнаками, на обробку їх персональних даних.

Усі документи подаються в одному примірнику, а подання та нагородний лист також додаються і на електронних носіях. Нагадуємо, що нагородження відомчими відзнаками відбувається з різницею у 3 роки.

ІІ. Відзнаки Одеської обласної державної адміністрації, Одеської обласної ради:

 Почесна грамота Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації. Для нагородження необхідно надати: завірені копії паспорту (1-ша сторінка) та ідентифікаційного коду, копія згоди на обробку персональних даних.

Грамота, Почесна грамота Одеської обласної державної адміністрації, Почесна відзнака голови Одеської обласної державної адміністрації, Почесна грамота Одеської обласної ради.

Для нагородження необхідно надати:

 • характеристику на того, кого нагороджують із зазначенням конкретних заслуг даної особи;
 • завірені копії паспорту (1-ша сторінка) та ідентифікаційного коду;
 • копія згоди на обробку персональних даних.

Нагородження відзнаками Одеської обласної державної адміністрації та Одеської обласної ради відбувається з різницею у 3 роки. Документи на нагородження   подаються не пізніше як  за місяць до запланованої дати нагородження.

ІІІ. Відзнаки Одеської міської ради:

Почесна грамота Виконавчого комітету Одеської міської ради, Почесна відзнака Одеського міського голови «Подяка». Для нагородження необхідно надати:

 • подання (за встановленою формою) на того, кого нагороджують із зазначенням конкретних заслуг даної особи;
 • завірені копії паспорту (1-2 сторінки), ідентифікаційного коду, сторінок трудової книжки «Нагороди»;
 • копію згоди на обробку персональних даних.

Почесна відзнака Одеського міського голови «Трудовая слава». Для нагородження необхідно надати:

 • подання (за встановленою формою) на того, кого нагороджують; для нагородження колективу з ювілеєм – історичну довідку;
 • завірені копії паспорту (1-2 сторінки), ідентифікаційного коду, трудової книжки (усі заповнені сторінки),
 • витяг з протоколу зборів трудового колективу.

Почесною відзнакою Одеського міського голови «Трудовая слава», відповідно до розпорядження міського голови, нагороджуються:

 • Мешканці міста Одеси за вагомий внесок у розвиток міста Одеси, плідну та самовіддану працю, активну участь у створенні нових робочих місць та безпечних умов праці, особисті та колективні трудові заслуги в економічній, науково-технічній, гуманітарній, соціально-культурній та інших сферах та які успішно відпрацювали на підприємствах, установах та організаціях України 25 років і більше, у тому числі не менше 10 років в місті Одеса.
 •  Трудові колективи підприємств, організацій та установ міста Одеси.

Нагородження Почесною  грамота Виконавчого комітету Одеської міської ради та Почесними відзнаками Одеського міського голови відбувається з різницею у 2 роки.  Особи не можуть бути повторно нагороджені одним і тим самим нагрудним знаком Одеського міського голови. Документи на нагородження   подаються не пізніше як  за місяць до запланованої дати нагородження.

 ІV. Відзнака  Департаменту освіти та науки Одеської міської ради.

Почесна грамота Департаменту освіти та науки Одеської міської ради. Для нагородження необхідно надати: завірені копії паспорту (1-ша сторінка) та ідентифікаційного коду, копія згоди на обробку персональних даних.

Документи на нагородження   подаються не пізніше як  за два тижні до запланованої дати нагородження.

 ______________

Документи на нагородження подаються з 14.00  до 16.00  за адресою:  вул. Канатна, 134, відділ  кадрової та  правової роботи Департаменту освіти та науки Одеської міської ради, 1 поверх, каб. 104,  тел. (048) 776 11 01. 

Наказ Департаменту освіти та науки Одеської  міської ради від 24.01.2023  №9 “Про затвердження складу постійно діючої комісії Департаменту освіти та науки Одеської міської ради з розгляду клопотань на нагородження працівників закладів та установ освіти міста Одеси”.

Share this post