«Сенс життя і моє місце в ньому»: підсумки

Підведено підсумки міського фестивалю соціальних учнівських відеопроєктів

Департаментом освіти та науки Одеської міської ради проведений міський фестиваль соціальних учнівських відеопроєктів «Сенс життя і моє місце в ньому» серед учнів закладів загальної середньої та вихованців позашкільної освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси.

Мета Фестивалю – сприяти вихованню високих морально-етичних якостей підростаючого покоління, підвищувати його свідоме ставлення до життя, формувти навички соціально активної та соціально компетентної особистості до сучасних умов, а також розвивати творчий потенціал дітей та їх змістовне дозвілля.

У заході взяли участь 26 закладів загальної середньої та позашкільної освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси, які презентували 41 соціальний учнівський відеопроєкт.

Школярі у своїх відеопроєктах намагалися показати розуміння ними поняття «життя», його унікальності, цінності, значущості для кожної особистості, визначення свого місця в ньому.

Учасники міського фестивалю соціальних учнівських відеопроєктів «Сенс життя і моє місце в ньому» нагороджені грамотами Департаменту освіти та науки Одеської міської ради.

Для перегляду відеопроєкту натисніть на картинку.

ОДЕСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №63 ОДЕСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №101
ОДЕСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №3 ОДЕСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №23
ОДЕСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №24 ОДЕСЬКА ГІМНАЗІЯ №19
ОДЕСЬКА ГІМНАЗІЯ №25 ОДЕСЬКА ГІМНАЗІЯ №47
ОДЕСЬКА ГІМНАЗІЯ “ГАРМОНІЯ” ОДЕСЬКИЙ ЛІЦЕЙ “ФОНТАНСЬКИЙ”
КЗПО “ОДЕСЬКИЙ БДЮТ “ТОНІКА” КЗПО “ОДЕСЬКИЙ ПДЮТ “БІЛА АКАЦІЯ”

Також переглянути відеоролики можна на сторінці “Відеотека”   

_______________________

Наказ Департаменту освіти та науки Одеської міської ради від 07.11.2023 №351 “Про підсумки проведення міського фестивалю соціальних учнівських відеопроєктів “Сенс життя і моє місце в ньому”

Share this post