Для учнів та батьків презентували проєкт «МРІЯ»

Департамент освіти та науки Одеської міської ради інформує       

Управління протидії кіберзлочинам в Одеській області Департаменту кіберполіції Національної поліції України  з 18 по 21 квітня 2023 року 

проводили  онлайн-презентацію проєкту «МРІЯ» StopRussiaChannelMRIYA та інформаційних заходів з питань безпеки у мережі “Інтернет” для  батьків та учнів закладів загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси.

Участь  в онлайн-зустрічі взяли близько 795 учасників: учні та їх батьки, педагогічні працівники закладів загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси.

Для керівників закладів освіти   комунальної власності територіальної громади, у рамках відзначення Міжнародного дня безпечного Інтернету «Разом до найкращого Інтернету», відбулася 15 лютого 2023 року онлайн-презентація проєкту «MRIYA» StopRussiaChannel та інформаційних заходів з питань безпеки у мережі Інтернет. Для ознайомлення перейдіть за посиланням.

 

У проєкту є офіційний сайт https://mriya.social/ та телеграм-канал StopRussiaChannelMRIYA https://t.me/+EbXZHBfHXbszY2I6.

****

Корисну інформацію за даною тематикою можна знайти  на вебсайті  Департаменту освіти та науки Одеської міської ради у розділі «ІКТ» за посиланням.

Share this post