Щодо безпеки та підтримки під час воєнного стану

Безпека під час воєнного стану починається з обізнаності

Сьогоднішні події в Україні не залишають  байдужими нікого з нас … При цьому важливо уберегти себе та близьких від надмірної тривожності, яка може вплинути як на емоційне, так і на фізичне здоров’я. І саме дорослі повинні допомагати дітям справлятися зі своїми страхами.

Експерти ЮНІСЕФ у партнерстві з Міністерством освіти і науки України розробили спеціальний порадник для вчителів, Щодо безпеки та підтримки під час воєнного стануу якому зібрали ідеї активностей для школярів. 

Вправи рекомендовано виконувати у бомбосховищі під час повітряної тривоги, щоб нормалізувати емоційний та фізичний стан дітей. Активності будуть цікаві дітям усіх вікових груп закладів загальної середньої освіти та містять креативні завдання зі створення стендапів, музики, малюнків тощо.

Завантажити посібник можна за посиланням або натиснувши на картинку.

Не залишаються поза увагою і наймолодші вихованці. На вебсайті Департаменту освіти та науки Одеської міської ради для вихованців закладів дошкільної освіти розміщено багато занять з малювання, об’ємної аплікації та різноманітних ігор. Для перегляду перейдіть за посиланням.

Як уберегтися від мін і снарядів, що не здетонували, розкаже один із найвідоміших українських песиків – Патрон – у створеному українсько-ізраїльською IT компанією «Filancy Marketing» у партнерстві з громадською організацією «Освіторія» навчальному відеоролику “Пес Патрон”.

Для найменших дітей українсько-ізраїльська у партнерстві з громадською організацією «Освіторія» створили ролик «Сирена – моя помічниця», який  знайомить малечу з тим, як поводитись під час сигналів повітряної тривоги, про безпеку під час війни.

Допоможе адаптуватися до нових обставин та оточення тимчасово переміщеним дітям навчальний відеоролик «Мій друг Наплічник. Як боротися зі страхом дітям-біженцям під час війни». 

***********************************

Поради учителю: як діяти під час онлайн-уроків у разі отримання сигналу “Повітряна тривога!”.

«Абетка з безпеки»: посібник для школярів середньої школи

Поради щодо підтримки дітей

Поговоримо про правила безпечної поведінки

Share this post