Класи безпеки в Одеських ліцеї №80 та гімназії “Південноукраїнська”

В ОДЕСЬКІЙ ГІМНАЗІЇ “ПІВДЕННОУКРАЇНСЬКА” ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ та ОДЕСЬКОМУ ЛІЦЕЇ №80 ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ відбулося урочисте відкриття класів безпеки.

Заходи відбулися у рамках реалізації Всеукраїнського проєкту Міністерства освіти і науки України, з метою підготовки учасників освітнього процесу з питань цивільного захисту, особистої безпеки, здорового способу життя, ознайомлення з правилами пожежної, мінної безпеки, формування навички самозахисту, надання домедичної допомоги та рятування в умовах надзвичайних ситуацій.

У кабінетах обладнані зони домедичної допомоги, психологічного розвантаження та ігрова зона для дітей молодшого віку.

Під час відкриття класів безпеки представники районного управління ГУ ДСНС України в Одеській області розповіли дітям про основні правила пожежної безпеки, як користуватися первинними засобами пожежогасіння, як діяти при сигналі «Повітряна тривога», як надавати домедичну допомогу постраждалим тощо. Інструктор з мінної небезпеки розповів дітям про вибухонезпечні предмети та мінну безпеку, алгоритм дій при виявленні підозрілих предметів.

Створення та функціонування у закладах освіти класу безпеки сприятиме формуванню в учнів здоров’язбережувальних компетентностей, навичок самозахисту і вмінь швидко діяти в умовах надзвичайних ситуацій.

Клас безпеки в Одеській гімназії “Південноукраїнська”

 

 

Клас безпеки в Одеському ліцеї №80

 

 

 

_____________________________

Більше інформації щодо питання безпеки можна отримати в розділі  «БЕЗПЕКА ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ».

Share this post