Школа резерву продовжує свою роботу

На базі Одеського ДНЗ №45 відбувся семінар-практикум для слухачів Школи резерву керівних кадрів закладів освіти

З метою надання теоретичних знань та практичних навичок з організації цивільного захисту в закладі освіти, з метою поліпшення якості освітньої роботи з питань особистої безпеки та захисту життя дітей 29 листопада 2019 року відбувся семінар-практикум для слухачів Школи резерву «Інноваційні методи організації цивільного захисту в закладах дошкільної освіти».

Відкритий захід розпочала директор дошкільного закладу Олена Врадій, яка ознайомила присутніх з організацією цивільного захисту в Одеському ДНЗ №45 та продемонструвала присутнім цікаві форми роботи із дітьми.

Методист методичного кабінету навчально-методичного центру Цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Одеської області Олександр Тішаєв провів для слухачів Школи резерву майстер-клас «Долікарська допомога потерпілій дитині при основних видах травмування». Учасники майстер-класу ознайомились із рекомендаціями організації роботи з охорони праці та безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу, а також із організаційними заходами стосовно забезпечення пожежної безпеки, вимогами утримання приміщень, евакуаційних шляхів і виходів та порядком дій у разі пожежі.

Після проведення заходу слухачі Школи резерву ознайомились із виставкою навчальних проєктів та залишили свої враження на «хмаринці надії».

Share this post