Школа резерву продовжує свою роботу

На базі Одеського ДНЗ №45 відбувся семінар-практикум для слухачів Школи резерву керівних кадрів закладів освіти

З метою надання теоретичних знань та практичних навичок з організації цивільного захисту в закладі освіти, з метою поліпшення якості освітньої роботи з питань особистої безпеки та захисту життя дітей 29 листопада 2019 року відбувся семінар-практикум для слухачів Школи резерву «Інноваційні методи організації цивільного захисту в закладах дошкільної освіти».

Відкритий захід розпочала директор дошкільного закладу Олена Врадій, яка ознайомила присутніх з організацією цивільного захисту в Одеському ДНЗ №45 та продемонструвала присутнім цікаві форми роботи із дітьми.

Методист методичного кабінету навчально-методичного центру Цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Одеської області Олександр Тішаєв провів для слухачів Школи резерву майстер-клас «Долікарська допомога потерпілій дитині при основних видах травмування». Учасники майстер-класу ознайомились із рекомендаціями організації роботи з охорони праці та безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу, а також із організаційними заходами стосовно забезпечення пожежної безпеки, вимогами утримання приміщень, евакуаційних шляхів і виходів та порядком дій у разі пожежі.

Після проведення заходу слухачі Школи резерву ознайомились із виставкою навчальних проєктів та залишили свої враження на «хмаринці надії».

Школа резерву продовжує свою роботуШкола резерву продовжує свою роботуШкола резерву продовжує свою роботуШкола резерву продовжує свою роботуШкола резерву продовжує свою роботуШкола резерву продовжує свою роботуШкола резерву продовжує свою роботуШкола резерву продовжує свою роботуШкола резерву продовжує свою роботуШкола резерву продовжує свою роботу

Share this post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *