Школа резерву продовжує свою роботу: річний план роботи ЗЗСО

Департамент освіти та науки Одеської міської ради інформує

Відповідно до Плану роботи Школи резерву керівних кадрів 18 травня 2023 року відбувся семінар  у режимі онлайн “Підготовка річного плану роботи закладу загальної середньої освіти”. 

Заступник директора з навчально-виховної роботи Одеського ліцею №40 Лілія Рамазанова привітала учасників семінару, наголосила на тому, що річний план є основним робочим документом для організації повсякденної діяльності закладу впродовж навчального року, ознайомила слухачів з основними етапами підготовки плану, зокрема, на визначенні цілей плану, його структури, підготовки аналізу роботи закладу за минулий навчальний рік.

Слухачі Школи резерву керівних кадрів мали змогу практично здійснити елементи самооцінювання діяльності закладу, спланувати завдання на наступний навчальний рік, заповнили анкету «Забезпечення якості освіти».

 Заступник директора з навчально-виховної роботи ліцею Ірина Мишляєва ознайомила учасників семінару з річним планом роботи Одеського ліцею №40, досвідом роботи з його створення,  показала на практиці, як готувати проєкт плану з навчально-виховної роботи за напрямком «Діяльність педагогічних працівників».

Учасники семінару-практикуму ознайомились із структурою  помісячного планування освітньої діяльності закладу, критеріями ефективного планування педагогічними працівниками своєї діяльності, використанням сучасних освітніх підходів до організації освітнього процесу з метою формування ключових компетентностей здобувачів освіти.  Для слухачів цікавим було самостійно спланувати заходи навчально-виховної роботи, дату їх проведення та визначити потенційних відповідальних осіб.

Заступник директора з навчально-виховної роботи Ніла Павлова акцентувала увагу слухачів Школи резерву на потребі в додатках до річного плану роботи закладу, в яких конкретніше зазначаються  завдання з окремих розділів плану, ознайомила присутніх з основними функціями управлінської діяльності, організацією внутрішкільного управління, пріоритетними напрямами управлінської діяльності в нашому закладі.

Слухачі Школи резерву під час практичних вправ склали алгоритм підготовки до відвідування уроків, а також план наради при директорові на серпень.

Учасники семінару обговорили проблеми, з якими найчастіше зустрічаються адміністратори при складанні річного плану роботи закладу, а також розробили рекомендації щодо подолання труднощів.

 

 

 

********************************************

Ознайомитись з Планом та Матеріалами роботи Школи резерву керівних кадрів закладів освіти можна у розділі “Діяльність/Кадри”.

Share this post