Слухачі Школи резерву відвідали лабораторію MiRONAFT

29 січня 2019 року слухачі Школи резерву керівних кадрів закладів освіти відвідали високотехнологічну лабораторію мехатроніки і робототехніки «MiRONAFT FabLab»

Перед слухачами з презентацією виступив PR менеджер лабораторії Сергій Ковтун, який розказав про ії можливості, та зауважив, що «MiRONAFT FabLab» – загальнодоступний простір, у якому сконцентровано спеціальне обладнання та експертизи. Це простір із можливістю вивчення сучасних технологій робототехніки, популяризації технічної освіти в Україні та розвитку в суспільстві ідей інженерії, мейкерства, дизайнерської думки.

Після презентаційної частини для слухачів Школи була проведена ознайомча екскурсія найбільшою в Європі та в Україні лабораторії мехатроніки і робототехніки «MiRONAFT FabLab».

31 січня 2018 року на базі Одеської гімназії №5 Одеської міської ради Одеської області відбувся семінар-практикум «Особливості організації роботи колегіального органу управління закладу загальної середньої освіти, органів громадського самоврядування учасників освітнього процесу».

Слухачі Школи резерву обговорили, які органи управління системою загальної середньої освіти існують та їх основні завдання. Спільно розробляли алгоритм підготовки до засідання педагогічної ради за темою «Про уміння навчання протягом життя як одну з ключових компетентностей сучасного випускника».


Лабораторія мехатроніки і робототехники була заснована в 2014 році на базі Одеської національної академії харчових технологій. Це робочий простір з розвиненою матеріальною базою.

Основна мета лабораторії – популяризація технічної освіти в цілому і робототехніки зокрема. У зв’язку з цим Лабораторія забезпечує відкритий доступ для всіх (умови доступу – 20% часу повинні бути добровільно присвячені соціальним заходам, які цінні для лабораторії).

Share this post