«Welcome to the Кіберпростір»: для учнів закладів освіти

Департамент освіти та науки Одеської міської ради інформує

У світі, де технології швидко розвиваються та змінюються, програмування стає важливим інструментом для розв’язання різних задач, даючи нам розуміння, що програмування – це професія майбутнього.

Так, 23 лютого 2024 року  на базі  факультету  кібербезпеки  та інформаційних технологій Національного університету «Одеська юридична академія» (вул. Рішельєвська 28)  пройшов розважально-освітній захід «Welcome to the Кіберпростір» для членів Парламенту старшокласників міста Одеса.

Захід проведено з метою розширення знань учнів щодо інформаційних технологій, кібербезпеки та перспективності професій у цій сфері.

Учасники мали можливість прослухати лекції  від  викладачів  факультету,  взяти участь у майстеркласах щодо програмування,  зануритися у захоплюючий світ кіберпростору та поспілкуватися зі студентами у галузі кібербезпеки та інформаційних технологій.

По завершенню заходу всі учасники отримали сертифікати.

 

 

*************************

Більше інформації щодо щодо інформаційних технологій та кібербезпеки на вебсайті Департаменту освіти та науки Одеської міської ради у розділі “ДІЯЛЬНІСТЬ” на сторінці “IKT (інформаційно-комунікаційні технології)”.

Share this post