Заходи до 74-ої річниці визволення Одеси. Київський район

У школах Київського району пройшли тематичні заходи до 74-ої річниці визволення Одеси.

До Дня визволення Одеси від нацистських окупантів в одеських закладах  освіти пройшли різні тематичні заходи

Основною метою заходів було ознайомлення дітей з історією міста; утвердження патріотичних цінностей, поглядів, переконань; прищеплення школярам почуття гордості і поваги до історії, культури, героїчного минулого міста і країни.

У закладах освіти Київського району були проведені виховні заходи і класні години, уроки мужності «Мужність і відвага крізь покоління», «Невідомі герої Одеси», «Через століття – пам’ятай!». Учні спілкувалися з ветеранами Другої світової війни. У бібліотеках оформлені виставки тематичної літератури, дитячих робіт.

У школах пройшли благодійні акції «Ветеран живе поруч».

Діти відвідали Одеські катакомби, краєзнавчі та шкільні музеї бойової слави.

Так, в Одеській загальноосвітній школі № 78 відбувся захід “Герої України”. Почесними гостями стали члени Ради ветеранів Київського району Ігор Рожков та Іван Бельчевічен, курсанти Одеської військової академії сухопутних військ і представники військової частини 2408.

Представники учнівського самоврядування Одеської школи № 106 провели виховний захід «Подвиг славою великий» та організували конкурс до Дня визволення м. Одеси від нацистських окупантів «10 Квітня – головний день в історії міста».

Share this post