«Смілива ТИ»: спортивно-мотиваційний проєкт. Фото

Лідерки учнівського самоврядування ЗЗСО

У травні 2023 року в рамках спортивно-мотиваційного проєкту  «Смілива ТИ» за сприяння Департаменту освіти та науки Одеської міської ради представниками Громадської організації «Мангуст» упродовж двох днів для дівчат – лідерок учнівського самоврядування закладів загальної середньої освіти, Парламенту старшокласників м. Одеси проводилися інтенсивний тренінг з питань промоції гендерної рівності в галузі освіти, молоді та спорту, а також тренування з основ самозахисту, спрямоване на протидію фізичному та психологічному насильству в суспільстві. Учасницями заходів стали 28 дівчат.

Мета проєкту: подолання гендерних стереотипів, підсилення лідерського потенціалу дівчат-старшокласниць, формування мотивації до занять фізичною культурою.

Тренінг проходив у форматі панельної дискусії, під час якої старшокласниці обговорили питання мотивації та натхнення, спорту та його здатності змінювати життя, а також жіночої сили на власному досвіді представниць проєктів «Мангуст», дізналися власний рівень стресостійкості та на практиці детально пропрацювали психологічні аспекти стресових ситуації. Крім обговорення теоретичних питань, дівчата також мали можливість здобути навички самозахисту під час тренувань, які проводилися на базі спортивно-оздоровчого комплексу Спортивного клубу «Мангуст».

 

 

________________________

Більше інформації щодо діяльності  Парламенту старшокласників м. Одеси у розділі  “ВИХОВНА РОБОТА/ПАРЛАМЕНТ СТАРШОКЛАСНИКІВ М. ОДЕСИ”

Share this post