Останній дзвоник: Одеські школи провели випускників у доросле життя

31 травня 2019 року в одеських школах  пройшли урочистості з нагоди  завершення 2018/2019 навчального року

Свята останнього дзвоника відбулися в школах та навчально-виховних комплексах міста, в яких здобувають освіту понад 100 000 учнів.

Із завершенням навчального року педагогів, дітей та їх батьків привітали депутати Одеської міської ради, представники департаменту освіти та науки Одеської міської ради.

В урочистостях, які відбулися в Одеській ЗОШ № 60, взяв участь Одеський міський голова Г.Л. Труханов. У привітальному слові  Геннадій Леонідович привітав усіх присутніх з успішним завершенням навчального року та побажав випускникам успіхів при складанні ДПА та ЗНО.

По-сімейному тепло і водночас урочисто проходили заходи по школах міста: були підведені підсумки роботи за навчальний рік, нагороджені грамотами переможці обласних та Всеукраїнських олімпіад, конкурсів та змагань. Зворушливі шкільні вальси та сучасні танцювальні флешмоби, виступи першокласників та десятикласників — наступників випускників, пісні та вірші про незабутні шкільні роки, милі подарунки від першачків у вигляді маленьких шкільних дзвоників, сльози на очах батьків, вчителів, найстарших учнів школи — таким залишиться цей день у пам’яті випускників та всіх, хто завітав сьогодні на Свято останнього дзвоника на подвір’я закладів освіти міста.

Бажаємо випускникам успішного старту в дорослому житті, сил для здійснення мрій!  

 

 

Share this post