У всіх районах Одеси обговорили питання розвитку галузі освіти на новий 2018/2019 навчальний рік

19 вересня 2018 року відбулися наради з керівниками закладів загальної, середньої та дошкільної освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси.

У нарадах взяли участь представники територіальних відділів освіти районів департаменту освіти та науки Одеської міської ради та міської профспілки «Освітянин Одеси».

Відбулися конструктивні розмови між учасниками зустрічі, підведені підсумки оздоровлення та відпочинку дітей і підлітків влітку 2018 року на базі пришкільних та позаміських таборів та підсумки перевірки стану готовності закладів освіти до нового 2018/2019 навчального року щодо створення належних умов для навчання та виховання учасників освітнього процесу.

На районих нарадах були розглянуті питання стосовно фінансово-господарської діяльності закладів освіти, проведення «Дня цивільного захисту» та «Тижня безпеки дитини», забезпечення підручниками учнів ЗЗСО та користування електронними підручниками, підвищення кваліфікації  та атестації педагогічних працівників закладів освіти району у новому 2018/2019 навчальному році. А також питання з приводу активізації роботи щодо попередження проявів жорстокого поводження з дітьми або загрози щодо його вчинення, інклюзивного навчання в закладах загальної та дошкільної освіти.

Під час зустрічі керівників закладів освіти зобов’язано тримати на постійному контролі питання щодо безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу, недопущення порушень громадського порядку в закладах освіти. Акцентовано увагу на посилення контролю за дотриманням прозорості та відкритості діяльності закладів освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси в питаннях надходження та використання благодійних внесків.

Також були розглянуті поточні питання діяльності навчальних закладів районів.

Share this post