Тренінги для старшокласників з протидії гендерно зумовленому насильству

В Одесі стартували тренінгові заняття для старшокласників закладів загальної середньої освіти з протидії гендерно зумовленому насильству

З метою привернення уваги до проблем подолання насильства  в сім’ях, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та  захисту прав жінок представниками Міжнародного медичного корпусу для учнів старших класів закладів загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеса розпочалися тренінгові заняття з протидії гендерно зумовленому насильству. Заходи триватимуть упродовж березня-травня 2023 року. Першими учасниками занять стали старшокласники ОДЕСЬКОГО ЛІЦЕЮ «ЄВРОПЕЙСЬКИЙ» ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (вулиця Маршала Говорова, 8-А).

Під час тренінгів розкриватимуться поняття «гендер», «стать», «гендерне насильство», «стереотипи мислення», «групи ризику», механізми попередження спричинення шкідливих дій, причини насильства, наслідки ґендерного насильства та жорстокого поводження з дітьми та підлітками. Також дана програма містить  інтерактивне заняття, а також перегляд та обговорення відео стосовно дискримінаційної статистики та нульової терпимості до толерування шкідливих дій.

Крім цього, учні ознайомляться з досвідом інших країн у протидії  та попередженні домашнього й гендерно зумовленого насильства, торкнуться питань нормативно-правової бази у цій сфері, а також розглянуть різні практичні кейси.

 

_____________________________

Більше інформації про домашнє насильство та насильство за ознакою статі у розділі “Виховна робота”.

 

Share this post