Триває конкурс «Шкільний урок волонтерства»

До уваги вчителів закладів загальної середньої освіти

З 16 жовтня по 24 грудня 2023 року проходитиме конкурс «Шкільний урок волонтерства».

Організаторами Конкурсу є: ГО «Українська Волонтерська Служба» спільно з Міністерством освіти і науки України, Міністерством молоді та спорту України, Представництвом Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, ГО «Рух Олександра Педана «ДЖУНІОРС», Державною науковою установою «Інститут модернізації змісту освіти», проєктом U-Report.

Основна мета Конкурсу – сприяти залученню вчителів закладів загальної середньої освіти до проведення шкільного уроку волонтерства та додаткових заходів з активізації молоді до волонтерської та рухової активності.

Участь у Конкурсі безоплатна. Реалізується у форматі уроку для учнів 8-12 класів. Запрошуємо долучитися вчителів закладів загальної середньої освіти міста.

Умови Конкурсу:

Зареєструватися за покликанням https://forms.gle/7s4ByXnWmnktxU1j7  у формі реєстрації вказати пункт «Освітяни».

Отримати навчальні матеріали.

Провести уроки шкільного волонтерства.

Заповнити звіт.

Матеріали Конкурсу та звітна форма розміщені за покликанням https://school.volunteer.country, а також будуть надіслані на електронну адресу учасників.

Конкурс проходить у 3 хвилі:

  • І хвиля розіграшу – з 16 жовтня по 05 листопада 2023 року. Оголошення переможців 1 хвилі відбудеться 10 листопада 2023 року.
  • ІІ хвиля розіграшу – з 06 листопада по 26 листопада 2023 року. Оголошення переможців 2 хвилі відбудеться 01 грудня 2023 року.
  • ІІІ хвиля розіграшу – з 27 листопада по 15 грудня 2023 року. Оголошення переможців 3 хвилі відбудеться 22 грудня 2023 року.

Критерії відбору:

  1. Кількість проведених уроків.
  2. Проведення уроку з використанням авторського компоненту.
  3. Проведення додаткових волонтерських та рухових активностей в своєму закладі освіти з метою активізації дітей.

В кожній хвилі визначається 10 переможців, які отримають цінні призи вартістю до 2000 грн. (павербанки, портативні колонки). Переможців буде оголошено на сторінках JuniorS в соціальних мережах (Фейсбук, Інстаграм).

Share this post