Карантин в одеських школах продовжено

До уваги батьків та педагогів!

Карантин в закладах загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси  продовжено. Таке рішення прийняте 07 лютого 2020 року під час засідання штабу з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Одеської міської ради.

Відеокоментар заступника Одеського міського голови Вугельмана П.В. на офіційному веб-сайті міста. Перейдіть за посиланням.

Впродовж двох тижнів учні шкіл навчались вдома. Педагоги одеських шкіл, використовуючи сучасні технології, здійснювали навчання дітей через соціальні мережі, мессенджери, працювали разом з учнями в он-лайн режимі.

Вчителі закладів освіти комунальної власності територіальної громади міста Одеси створюють відеоуроки для учнів та завантажують їх на веб-сайти освітніх закладів.  Посилання на відеоуроки розміщені на веб-сайті Департаменту  у розділі «Діяльність/Дистанційна освіта/Відеоуроки» –  https://osvita-omr.gov.ua/diialnist/napriamky-roboty/ikt/dystantsiina-osvita/.

Як організувати освітній процес в закладі під час продовження карантину,  керівництво кожного закладу вирішує самостійно.

Детальну інформацію можна отримати безпосередньо у закладі освіти.

 

 

Share this post