Тиждень безпеки дитини

У Суворовському районі м. Одеси провели День цивільного захисту для керівників дошкільних навчальних закладів

В рамках Тижня безпеки дитини в дошкільному закладі №66 Суворовського району м.Одеси провели День цивільного захисту для керівників дошкільних навчальних закладів на тему: «Інноваційні підходи до організації роботи з безпеки життєдіяльності».

Мета заходу: удосконалення теоретичних знань та практичних навичок вихователів з формування у дітей ціннісного ставлення до власного здоров’я і життя, поліпшення якості навчально-виховної роботи з питань особистої безпеки та захисту життя дітей.

У заході взяли участь представники департаменту оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами Одеської міської ради, виробничого навчання Одеської області м.Одеси курсів цивільного захисту, Суворовського РВ Головного управління ДСНС України в Одеській області, територіального відділу освіти Суворовського району.

Для дітей всіх вікових груп була проведена гра-квест «Вогонь – друг, вогонь – ворог».

Організовано пройшов навчальний тренінг з евакуації всіх працівників і дітей дитсадка.

На заході діти змогли ознайомилися з протипожежним устаткуванням пожежної машини. Вихованцям дозволили, під наглядом командира відділення, ознайомитися з обладнанням у відсіках.

Керівників дитячих садків ознайомили з наказом «Про затвердження Правил пожежної безпеки для навчальних закладів і установ системи освіти України» від 15.08.2016 №974, були дані рекомендації з питань безпеки життєдіяльності дітей у дошкільних навчальних закладах.

Share this post